DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
399 000 PLN
30 PLN/m2
WŁOSAŃ
ul. Kamienna
Opis
Szukasz spokojnego, położonego wśród łąk i drzew miejsca pod swój wymarzony dom? Chcesz mieszkać w ciszy, wśród śpiewów ptaków, obserwować dzikie zwierzaki przemykające po Twoim lesie? Chcesz mieszkać blisko Krakowa, a zarazem po powrocie do domu oddychać świeżym, prawie górskim powietrzem? - w takim razie dobrze, że tutaj jesteś - zainteresuj się tą ofertą!

Działka o powierzchni 1,33 ha ma w sobie wszystko, co potrzeba dla Twojego komfortu: sporą część budowlaną o szerokości około 23 metry (kolejne kilkanaście metrów w aktualnym Studium MPZP), łąkę, leśny zagajnik – z wszystko to z bezproblemowym dostępem z drogi gminnej. Cały teren ma kształt nieregularny, ma lekkie nachylenie, w najdłuższym miejscu ma około 155 metrów, w najszerszym około 115 metrów (na zdjęciach z „lotu ptaka” teraz zaznaczony orientacyjnie).

Na działce znajduje się kilkudziesięcioletni dom oraz stodoła, z które również docelowo możesz zagospodarować (o szczegóły pytaj telefonicznie).

Działka ma oznaczenia w MPZP: MN2, ZL, WS, KDL1, KDD2.

Media: energia elektryczna oraz gaz doprowadzone do budynku znajdującego się na działce, woda dostępna z przylegającej drogi.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, to pamiętaj, że nie ma na rynku wielu ofert o takiej powierzchni, w części przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!
Szczegóły oferty

Cena399 000 PLN

Cena za m230 PLN

Powierzchnia działki133 A

Przeznaczenie działkiRolno-budowlana

Szerokość działki (mb.)115

Długość działki (mb.)155

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiNieregularny