Nowak Estate Nieruchomości – Agencja nieruchomości Kraków

Firma Nowak Estate Nieruchomości to profesjonalna agencja nieruchomości działająca na terenie Krakowa - oferujemy usługi pośrednictwa w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości na terenie całego miasta.

To co wyróżnia nas na tle konkurencji, to stałe pragnienie zrozumienia Państwa potrzeb. Nasi doradcy nieruchomości działający na terenie Krakowa, zanim przyjmą ofertę i rozpoczną działania, dokonują starannej analizy oczekiwań klientów, a jednocześnie przedstawiają rzetelnie bieżącą sytuację na rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizując zarówno jego wymagania, jak i sytuację finansową.

Jeśli chcą Państwo sprzedać nieruchomość na terenie Krakowa, nasi doradcy przygotują wykaz średnich cen transakcyjnych w okolicy, w której znajduje się nieruchomość. Ocenią także realne możliwości jej sprzedaży. Jako agencja wynajmu mieszkań posiadająca wieloletnie doświadczenie na krakowskim rynku, zawsze szukamy najemcy, który jest godny zaufania i zadba o Państwa interes. Nasza agencja nieruchomości należy do grona firm, które są zawsze w stałym kontakcie z klientami. O zainteresowaniu Państwa nieruchomością lub o nowościach dostępnych do kupienia czy pod wynajem będzie Was na bieżąco informował nasz doradca. Pomożemy Państwu w podjęciu jak najkorzystniejszej dla Was decyzji, dzięki bieżącym informacją na temat przebiegu procesu kupna-sprzedaży lub wynajmu.

Pośrednik nieruchomości Kraków

Jeśli szukają Państwo agencji nieruchomości w Krakowie, zajmującej się procesem transakcji od początku do końca – aż do jej zakończenia – dobrze trafiliście. Nasz doradca nieruchomości pomoże Państwu zarówno w sporządzeniu i podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego, jak i przy transakcji kupna-sprzedaży. Zajmiemy się również procesem wynajmu mieszkania czy domu, a nasi pracownicy wskażą do jakich instytucji należy zgłosić przeprowadzoną transakcję. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości w Krakowie jest zespołem profesjonalistów – z chęcią odpowiemy na każde zadane przez Was pytanie związane z branżą, nie tylko na te dotyczące wynajmowanej czy sprzedawanej nieruchomości.

Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów. Jako licząca się w branży od wielu lat firma, jesteśmy członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z ofertami mieszkań, domów oraz lokali użytkowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Wśród ofert znajdujących się na naszej stronie znajdą Państwo zarówno ogłoszenia dotyczące sprzedaży, jak i wynajmu nieruchomości. W naszej bazie danych znajdą Państwo oferty nieruchomości położonych w różnych częściach Krakowa oraz znajdujące się w okolicach miasta.

Potrzebują Państwo profesjonalnej agencji nieruchomości działającej na terenie Krakowa, oferującej wynajem i sprzedaż? Tylko Nowak Estate Nieruchomości - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Poniżej przedstawiam Państwu mój zespół.

Poniżej przedstawiam Państwu mój zespół

Tomasz Nowak

Właściciel

Tel: 602 667 669

E-mail: tomasz.nowak@nestate.pl

j.polski, j.angielski

Justyna Bąk

Kierownik biura

Tel: 531 733 338

E-mail: biuro@nestate.pl

j.polski, j.angielski

Barbara Holcman

Doradca ds. nieruchomości

Tel: 530 900 084

E-mail: barbara.holcman@nestate.pl

Ruczaj, Dębniki

j.polski, j.angielski

Angelika Zender

Specjalista ds. wynajmów

Tel: 530 900 086

E-mail: angelika.zender@nestate.pl

Kraków

j.polski , j.angielski

Jan Sieraczyński

Doradca ds. nieruchomości

Tel: 723 862 777

E-mail: jan.sieraczynski@nestate.pl

Kurdwanów, Grzegórzki

j.polski

Aleksandra Trzeciak

Doradca ds. nieruchomości

Tel: 726 611 599

E-mail: aleksandra.trzeciak@nestate.pl

Płaszów, Czyżyny, Nowa Huta

j.polski, j.angielski

Michał Konwiński

Doradca ds. nieruchomości

Tel: 791 441 144

E-mail: michal.konwinski@nestate.pl

Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Nowa Huta

j. polski

Anna Guzik

Doradca ds. nieruchomości

Tel: 791 442 244

E-mail: anna.guzik@nestate.pl

Podgórze, Dębniki

j.polski, j. angielski, j. francuski, j. włoski

Izabela Okrój-Hernik

Specjalista ds. marketingu i promocji

Tel: 733-555-598

E-mail: izabela.okroj@nestate.pl

j. polski

Zapraszam do skorzystania z naszych usług

Tomasz Nowak

Właściciel