Agencja nieruchomości

Nowak Estate Nieruchomości – Agencja nieruchomości Kraków

 

Firma Nowak Estate Nieruchomości to profesjonalna agencja nieruchomości działająca na terenie Krakowa – oferujemy usługi pośrednictwa w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości na terenie całego miasta.

To co wyróżnia nas na tle konkurencji, to stałe pragnienie zrozumienia Państwa potrzeb. Nasi agenci nieruchomości działający na terenie Krakowa, zanim przyjmą ofertę i rozpoczną działania, dokonują starannej analizy oczekiwań klientów, a jednocześnie przedstawiają rzetelnie bieżącą sytuację na rynku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizując zarówno jego wymagania, jak i sytuację finansową. Agencja Nieruchomości Nowak Estate to firma, dla której pośrednictwo w nieruchomościach to życiowa pasja. Zespół agentów nieruchomości z Krakowa pracujących w firmie Nowak Estate dołoży wszelkich starań, aby Państwa transakcje kupna i sprzedaży przebiegły sprawnie i bezstresowo.

 

OFERTA
ZESPÓŁ

 

Jeśli chcą Państwo sprzedać nieruchomość na terenie Krakowa, nasi doradcy przygotują wykaz średnich cen transakcyjnych w okolicy, w której znajduje się nieruchomość. Ocenią także realne możliwości jej sprzedaży. Jako agencja wynajmu mieszkań posiadająca wieloletnie doświadczenie na krakowskim rynku, zawsze szukamy najemcy, który jest godny zaufania i zadba o Państwa interes. Nasza agencja nieruchomości należy do grona firm, które są zawsze w stałym kontakcie z klientami. O zainteresowaniu Państwa nieruchomością lub o nowościach dostępnych do kupienia czy pod wynajem będzie Was na bieżąco informował nasz doradca. Pomożemy Państwu w podjęciu jak najkorzystniejszej dla Was decyzji, dzięki bieżącym informacją na temat przebiegu procesu kupna-sprzedaży lub wynajmu.

 

Pośrednik nieruchomości Kraków

Jeśli szukają Państwo agencji nieruchomości w Krakowie, zajmującej się procesem transakcji od początku do końca – aż do jej zakończenia – dobrze trafiliście. Nasz agent nieruchomości pomoże Państwu zarówno w sporządzeniu i podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego, jak i przy transakcji kupna-sprzedaży. Zajmiemy się również procesem wynajmu mieszkania czy domu, a nasi pracownicy wskażą do jakich instytucji należy zgłosić przeprowadzoną transakcję. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości w Krakowie jest zespołem profesjonalistów – z chęcią odpowiemy na każde zadane przez Was pytanie związane z branżą, nie tylko na te dotyczące wynajmowanej czy sprzedawanej nieruchomości.

Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów. Jako licząca się w branży od wielu lat firma, jesteśmy członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z ofertami mieszkań, domów oraz lokali użytkowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Wśród ofert znajdujących się na
naszej stronie znajdą Państwo zarówno ogłoszenia dotyczące sprzedaży, jak i wynajmu nieruchomości. W naszej bazie danych znajdą Państwo oferty nieruchomości położonych w różnych częściach Krakowa oraz znajdujące się w okolicach miasta.

Planujecie Państwo kupić, sprzedać bądź wynająć mieszkanie? Natłok obowiązków sprawia, że brakuje Wam czasu, by systematycznie przeglądać oferty? W takiej sytuacji może pomóc profesjonalna agencja nieruchomości. Kraków nęci nabywców bogatą ofertą mieszkaniową, aby jednak nie dać się oszukać lub też korzystnie sprzedać lub wynająć posiadany lokal, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów z Nowak Estate. 10 lat doświadczeń na rynku nieruchomości oraz perspektywiczne spojrzenie, pozwala nam proponować Państwu opcje ściśle dopasowane do Waszych potrzeb. Zapraszamy.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: