Careers

page_3

Zakładamy, że jeżeli czytasz te słowa, nie trafiłeś tu przypadkowo. Musimy jednak zdradzić Ci pewien sekret – jeśli szukasz „zwykłej” pracy i już w poniedziałek odliczasz z niepokojem dni do piątku – nasza propozycja Cię nie zainteresuje.

Nie poszukujemy „pracowników”. Stworzyliśmy miejsce dla pasjonatów, niezależnych osobowości, które pragną rozwijać się oraz jednocześnie budować swoją niezależność finansową.

 

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” Konfucjusz

 

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy mają różne życiowe zainteresowania i pasje. Nowak Estate to katalog osobowości i temperamentów – każdy z nas jest wyjątkowy. Wychodzimy z założenia, że najważniejsze jednak jest to, co nas łączy, a nie dzieli. A łączy nas pełne i profesjonalne zaangażowanie w proces sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości. Jeśli cenisz sobie atmosferę w pracy, to u nas z pewnością poczujesz się dobrze. Hołdujemy bowiem zasadzie, że naszą siłą jest zespół. Doskonale się uzupełniamy, a do rozwiązywania problemów podchodzimy jak do wyzwań.

 

Nasza propozycja skierowana jest do osób chcących budować markę osobistą na rynku nieruchomości i rozwijać ją przy wsparciu doświadczonego zespołu. Dlatego nie otrzymasz u nas takich benefitów jak: pakiety socjalne, trzynaste pensje czy karty sportowo-rekreacyjne…, ale znajdziesz pełne merytoryczne wsparcie, szkolenia wprowadzające, odpowiednie narzędzia informatyczne i marketingowe, systematyczne szkolenia czy nagrody motywacyjne. Innymi słowy

 

nauczymy Cię zarabiać w branży nieruchomości.

 

Dołączając do nas, zyskasz możliwość wszechstronnego rozwoju, a przy tym ciekawą i dynamiczną pracę, która przyniesie wiele satysfakcji. Jeżeli nie masz doświadczenia w branży nieruchomości – nie martw się. Nasz system pracy ułatwia nowym osobom dobry start i szybkie efekty przy odpowiednim zaangażowaniu. Wierzymy bowiem mocno w moc zawartą w słowach Thomasa Fullera

 

„Wszystko jest trudne zanim stanie się proste”.

 

Możliwe, że świetnie radzisz sobie w sprzedaży w innych branżach, ale poszukujesz większych wyzwań. A może nie wiesz, którą drogą pójść w życiu zawodowym. Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi i nawiązujesz je z łatwością, a na co dzień cechuje Cię determinacja i wytrwałość w realizowaniu swoich celów – nie zwlekaj! Prześlij swoje CV na adres email: nestate@nestate.pl .

Nie trać czasu! Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Send to friend


Enter the result of equation: