Podobin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
539 000 PLN
Cena za m2
1 996,30 PLN
Numer oferty
316/5048/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
270 m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Powierzchnia działki
1 000 m2
Ukształtowanie działki
Mocno nachylona
Powierzchnia użytkowa
236 m2
Rok budowy
1980
Liczba pokoi
10
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

Dom mieszkalny, zlokalizowany w miejscowości Podobin obok Mszany Dolnej, bezpośrednio przy drodze Mszana Dolna – Koninki (trasa narciarska).

Dom wykończony, nadający się do natychmiastowego zamieszkania. W budynku jest 10 pokojów, dwie kuchnie, dwie łazienki, pomieszczenia gospodarcze, oraz pomieszczenie sauny. Budynek kryty blachą trapezową, ocieplony styropianem, stolarka okienna drewniana, stolarka drzwiowa drewniana, na podłogach panele oraz terakota. Wszystkie media: gaz (w tym ogrzewanie gazowe), energia elektryczna, podłączenie do wodociągu gminnego, kanalizacja gminna.

Nieruchomość nadaje się zarówno jako miejsce zamieszkania dla dużej (np. dwupokoleniowej) rodziny, jak i pod niewielką, rodzinną działalność gospodarczą typu hotelik czy mała restauracyjka – ilość pomieszczeń oraz ich rozkład umożliwiają różne aranżacje wnętrza.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Typ okien: Drewniane (nowy typ)

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).