Kraków

ul. Łabędzia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 490 000 PLN
Cena za m2
4 806,45 PLN
Numer oferty
305/5048/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
310 m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Powierzchnia działki
869 m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Powierzchnia użytkowa
310 m2
Rok budowy
1980
Liczba pokoi
13
Typ domu
Wolnostojący
 

Opis nieruchomości

Jeśli chciałbyś, aby Twoja firma mieściła się w dogodnie skomunikowanym a jednocześnie wygodnym budynku wolnostojącym dającym duże możliwości adaptacji – zwróć uwagę na tę ofertę.

Prezentujemy 3 kondygnacyjny budynek na Woli Duchackiej, o powierzchni ponad 300 m2.
Jego położenie łączy zalety bezpośredniej bliskości arterii komunikacyjnych (ul. Kamieńskiego) z umiejscowieniem w ustronnym i cichym miejscu wśród zabudowy domów jednorodzinnych z ogródkami.
Działka ma prawie 900 m2 powierzchni, dzięki czemu wygospodarowano miejsce na postój kilkunastu samochodów + garaże!

Budynek

3 kondygnacyjny budynek (przyziemie + 2 pełne kondygnacje) wybudowany na przełomie lat 70. i 80., przed kilku laty został poddany gruntownej modernizacji.
Zakres wykonanych prac: termoizolacja z zewnątrz, wymiana instalacji kanalizacyjnych i elektrycznych, remont ścian (gładzie), cyklinowanie parkietów, wymiana wszystkich okien.
Obecnie, po kilku latach użytkowania wymaga odświeżenia.

- 3 poziomy po ok. 100 m2 – każda kondygnacja wyposażona jest we własne zaplecze socjalne (duża kuchnia + wc).
- Ogrzewanie – piece gazowe dwufunkcyjne, osobne na każdą kondygnację.
- 3 osobne wejścia do budynku.
- Każde piętro posiada osobną centralę alarmową, możliwą do zazbrojenia z poziomu piętra jak i przy wyjściu z budynku.
- Monitoring wizyjny – 8 kamer dookoła budynku.
- Wiata garażowa- ok. 90 m2. z wysokim garażem na samochód typu bus i kanałem.
- Parking za budynkiem na około 10-12 pojazdów. parking przed budynkiem – na około 6 pojazdów.
- 2 bramy wjazdowe zdalnie sterowane.
- Domofon na wszystkie piętra.
- Na dwóch górnych poziomach budynek otaczają duże balkony.

Od wielu lat wynajmowany jednej firmie, która przenosi się do własnej siedziby.

Przeznaczenie

Budynek pełni obecnie funkcję biurową, wraz z zapleczem magazynowym / lekka produkcja. Jest siedzibą firmy z branży marketing/reklama/organizacja eventów firmowych.
Doskonale sprawdza się się w tej funkcji, ale może być także przystosowany na inne cele. Możliwe branże:
- usługi;
- centrum medyczne, gabinety lekarskie/weterynaryjne;
- centrum dystrybucyjne (z showroomem);
- lekka produkcja + biura

Okolica

Wola Duchacka zlokalizowana jest po południowej stronie Wisły, ok 4 km od historycznego centrum Krakowa. Ulica Łabędzia, przy której znajduje się budynek, podobnie jak większość dzielnicy charakteryzuje się kameralną zabudowa domów jednorodzinnych z ogródkami.
W odległości ok 1 km znajduje się Centrum Handlowe Bonarka – jeden z największych w Krakowie kompleksów handlowo-usługowych, na zapleczu którego powstała i wciąż rozbudowuje się nowoczesna dzielnica biurowa.
Kilkaset metrów dalej rozbudowuje się dzielnica nowoczesnych biurowców w okolicach ul. Wadowickiej. To wszystko sprawia, że ta część miasta, dzięki świetnej lokalizacji i komunikacji, staje się jednym z głównych biznesowych centrów Krakowa.
Lokując biuro w tej okolicy łączysz zalety sąsiedztwa z dzielnicą biznesową i umiejscowienia w spokojnym i ustronnym otoczeniu osiedla o kameralnym, częściowo willowym charakterze.

Komunikacja

3-4 minuty piechotą zajmuje dojście do przystanków autobusowych przy ul. Kamieńskiego. Stąd, dzięki bus -pasom, wygodnie i szybko dostać się można zarówno do centrum, jaki i w innych kierunkach.
W 5 minut autobusem dostać się można do ronda matecznego, które stanowi jeden z kluczowych węzłów komunikacyjnych miasta, z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi.
Po zakończeniu prac nad modernizacją linii kolejowych wewnątrz miasta (przewidywany termin 2021 r.) oraz przebudową otoczenia stacji Bonarka, budynek zyska kolejne świetne walory komunikacyjne.
W kilka minut na pieszo bądź rowerem, korzystając z budowanych obecni dróg i wiaduktów rowerowych, znajdziemy się na stacji Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej Krakowa, skąd rodzajem naziemnego metra, sprawnie i bez korków dostaniemy się w zarówno do centrum miasta, jaki i do okolicznych miejscowości.

Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji z chęcią udzielę telefonicznie, jak również zapraszam do prezentacji. Jesteś Pośrednikiem? Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.
Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS PL jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznego sytemu wymiany ofert!

Jacek Zaczkiewicz, tel. 723 862 777

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ogrodzenie: Murowane
  • Gaz: Tak
  • Domofon: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Prąd: Tak

Mapa

Kontakt

Jacek Zaczkiewicz

Jacek Zaczkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
723 862 777
Email:
jacek.zaczkiewicz@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).