Podobin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
369 000 PLN
Cena za m2
902,20 PLN
Numer oferty
317/5048/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
409 m2
Powierzchnia działki
1 800 m2
Powierzchnia użytkowa
314 m2
Rok budowy
1995
Liczba pokoi
6
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

Dom w stanie „do wykończenia”, zlokalizowany w miejscowości Podobin obok Mszany Dolnej. Dom jest bardzo klimatycznie położony u podnóża góry Podobin, na 18-arowej działce przylegającej bezpośrednio do przepływającej obok rzeki (uregulowanej). Sąsiedztwo podobnych budynków, mieszkalnych jednorodzinnych.

Budynek posiada atrakcyjny, niecodzienny rozkład pomieszczeń, dający bardzo duże możliwości do różnorakiej aranżacji. Gaz i energia elektryczna doprowadzone do budynku, ujęcie wody własne, szambo. Budynek kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna drewniana Urzędowski, rozprowadzone instalacje.

Budowa rozpoczęta w 1995 roku, zmiana projektu w 2005 roku, aktualny stan na zdjęciach i w/w. Budynek doglądany cały czas, wietrzony, etc.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka, Góry
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Siła: Tak
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).