Gołuchowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
100 000 PLN
Cena za m2
80 PLN
Numer oferty
308/5048/OGS
Powierzchnia działki
12,50 A
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
79
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka budowlana, położona w ładnym, spokojnym zakątku Gminy Skawina, w miejscowości Gołuchowice, z bardzo dobrym dojazdem do Skawiny oraz obwodnicy Krakowa. Działka położone na końcu terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową (dalej już tereny rolno-leśne), bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Wszystkie media w bezpośrednim sąsiedztwie. Wokół zabudowa bardzo rozproszona, większość działek nie jest zabudowana. Linia energetyczna widoczna na zdjęciach, przebiegająca w sąsiedztwie, jest linią nieczynną, przeznaczoną do rozbiórki. Teren o ekspozycji południowej, widokowy. Jeżeli szukasz spokoju wśród zielonych pól, łąk, krzewów – to miejsce jest idealne dla Ciebie.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).