Włosań

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 185 000 PLN
Cena za m2
30 PLN
Numer oferty
301/5048/OGS
Powierzchnia działki
3,95 Ha
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
170
Długość działki (mb.)
180
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Prawie 4 ha położone w chyba najpiękniejszej oraz najspokojniejszej części Gminy Mogilany - pod rezydencję lub budowę kilku domów mieszkalnych bądź rekreacyjnych - cisza, rozgwieżdżone niebo, łąka, las, piękny widok, czyste powietrze, dzikie zwierzaki. Jeżeli chcesz tak mieszkać, dzwoń po szczegóły. Możliwość zakupienia mniejszej powierzchni. Zaznaczenie na zdjęciach z lotu ptaka jest orientacyjne.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).