Tuczempy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
13 000 000 PLN
Cena za m2
40,01 PLN
Numer oferty
294/5048/OGS
Powierzchnia działki
32,49 Ha
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Kompleks niezabudowanych działek gruntu zlokalizowany w miejscowości Tuczempy, idealny pod logistykę, magazyny czy produkcję.

Miejscowość Tuczempy położona jest w kierunku południowo-wschodnim w stosunku do Jarosławia. Kompleks działek zlokalizowany jest po północnej stronie drogi DK 94 relacji Kraków – Tarnów – Jarosław – Korczowa - Krakowiec, w odległości około 30 km od granicy i przejścia granicznego w Korczowej (z Ukrainą).

Droga ta stanowi alternatywę do autostrady A4, przebiegającej na południe od miejscowości, w odległości w linii prostej około 4 km. Nieruchomość zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części miejscowości, tuż przy jej granicy.

Odległość do centrum miasta Jarosław wynosi około 4 kilometry, od centrum miasta Radymno około 4 km, do Lwowa około 96 km, do Rzeszowa około 50 km, do Tarnowa około 130 km. Blisko wschodniego wylotu obwodnicy Jarosławia, około 500 m.

Teren kompleksu przedmiotowych działek w rzucie poziomym ma kształt nieregularnego wieloboku. Teren jest płaski i prawie równy, położony lekko poniżej drogi DK 94.

Media są dostępne z drogi krajowej DK 94. Cała miejscowość Tuczempy posiada podłączenie do linii energetycznej, instalacji gazowej, wodociągowej. Istnieje możliwość przeprowadzenia przyłącza energetycznego, gazowego, wodociągowego i kanalizacji do kompleksu. GDDKiA przygotowała projekt obwodnicy miasta Radymno, przebudowy DR 94 na wysokości terenu nieruchomości, w tym zjazdu na kompleks działek.

Do sprzedawanego kompleksu działek przylegają nieruchomości zabudowane obiektami o charakterze logistyczno-handlowo-magazynowym, użytkowanymi.

Cena: 13 mln PLN netto + 23% VAT (15,99 mln PLN brutto).

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).