Gaj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 320 000 PLN
Cena za m2
201,31 PLN
Numer oferty
296/5048/OGS
Powierzchnia działki
6 557 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
70
Długość działki (mb.)
90
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna działka pod budownictwo jednorodzinne (w planie zagospodarowania przestrzennego w całości MU), zlokalizowana w miejscowości Gaj k/ Krakowa, z bardzo dobrym dojazdem w Krakowa pod samą działkę, widokowa, w bardzo spokojnej okolicy. idealna propozycja pod kameralne osiedle domów jednorodzinnych, lub pod rezydencję. Szczerze polecam uwadze tą ofertę.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).