Kraków

ul. Pocieszka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 999 999 PLN
Cena za m2
2 341,92 PLN
Numer oferty
307/5048/OGS
Powierzchnia działki
854 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Metalowe

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz na północy Krakowa dogodnego miejsca do inwestycji – zwróć uwagę na naszą ofertę.
Oferujemy działkę o powierzchni 8,54 ara, zabudowaną 3 kondygnacyjnym z lat 90. Dom można wyremontować/rozbudować bądź wyburzyć. Szczegóły oferty domu pod tym linkiem: https://bit.ly/2ByzsPN
Działka łączy zalety bezpośredniej bliskości arterii komunikacyjnych - al. 29 Listopada, z umiejscowieniem w ustronnym miejscu wśród domów jednorodzinnych, w drugiej linii zabudowy.

Działka – podstawowe informacje
Numer działki: 153 obręb 22. Adres: ul. Pocieszka 17, dzielnica Prądnik Czerwony.
Powierzchnia działki: 8,54 ara.
Kształt: regularny prostokąt.
W granicach działki znajduje się przyłącze do kanalizacji miejskiej.

Działka na planie miejscowym
Działka objęta jest planem miejscowym uchwalonym w 2014 r.
Oznaczona jest symbolem U.6 – tereny usług.
Wskaźnik powierzchni zabudowy: max 60%.
Wskaźnik intensywności zabudowy – między 1,9 a 2,5.
Wysokość budynków – max 26 m.
Możliwość postawienia budynku usługowo-mieszkalnego - 3 ostatnie kondygnacje mogą być przeznaczone na cele mieszkaniowe.
Liczba miejsc parkingowych – budynek mieszkalny: 1,2 / lokal; hotel/dom studencki/pensjonat: 10-20/100 łóżek; funkcja biurowa: 30/1000m2 pow. użytkowej
link do planu miejscowego: https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=61192

Okolica i Komunikacja
Działka znajduje się na rogu ulic Pocieszka/Rybianka w obrębie dzielcicy Prądnik Czerwony. W okolicy zabudowa jedno- i wielorodzinna, biura i usługi.
Usytuowana jest w 2 linii zabudowy za Al. 29 Listopada, która stanowi oś komunikacyjną północnej części Krakowa, wiodącą w kierunku krajowej drogi nr 7 (Kielce, Warszawa).
Dojazd do działki od strony centrum Krakowa przebiega głównie drogą wielopasmową, tylko ostatni odcinek (ok. 500 m) to droga nieco węższa - 2 pasy w każdą stronę.
W odległości 300 m od działki przystanki komunikacji miejskiej, bezpośredni autobus w okolice Dworca Głównego i Starego Miasta – 5 przystanków (ok 15 minut).
Działka wkrótce uzyska jeszcze lepsze właściwości komunikacyjne – za kilka miesięcy rusza przebudowa al. 29 Listopada, dzięki której arteria zostanie znacznie poszerzona i udrożniona.
Docelowo będzie ona łączyć się z położonym kilka kilometrów na północ węzłem Węgrzce, który stanowić będzie połączenie północnej obwodnicy Krakowa z drogą szybkiego ruchu w kierunku Warszawy (inwestycja w realizacji).
Po czasowych utrudnieniach w ruchu miejsce to stanie się jednym z najlepiej skomunikowanych na terenie północnego Krakowa w kierunku centrum kraju.
Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji z chęcią udzielę telefonicznie, jak również zapraszam do prezentacji. Jesteś Pośrednikiem? Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.
Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS PL jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznego sytemu wymiany ofert!

Jacek Zaczkiewicz, tel. 723 862 777

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • : Szambo, Miejska na działce
  • Wysokość zabudowy: 26

Mapa

Kontakt

Jacek Zaczkiewicz

Jacek Zaczkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
723 862 777
Email:
jacek.zaczkiewicz@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).