Dąbrówno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 735 000 PLN
Cena za m2
25 PLN
Numer oferty
302/5048/OGS
Powierzchnia działki
109 400 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
200
Długość działki (mb.)
800
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu doskonały teren inwestycyjny w zachodniej części Krainy Jezior Mazurskich, 2 godziny jazdy samochodem od Warszawy.
Możliwość zagospodarowania terenu pod
• ośrodek wypoczynkowy / spa
• kameralne osiedle domków jednorodzinnych/rekreacyjnych.

Miejscowość:

Dąbrówno to niewielkie miasteczko położone w okolicach Ostródy, malowniczo położone między dwoma jeziorami: Dąbrowa Mała i Dąbrowa Wielka.
Znajdują się tu przystanek PKS, ośrodek zdrowia, apteka, banki, poczta, stacja benzynowa, restauracja, bary, sklepy, szkoła podstawowa.
Dodatkowymi atutami miasteczka jest park oraz plaża miejska.
Dzięki unikalnym walorom krajobrazowym w okolicy powstają coraz liczniejsze domy letniskowe, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne. Mimo to miejscowość nie zatraciła swojego unikalnego klimatu spokojnego miasteczka zanurzonego w okolicy jezior, łąk i lasów.
Nie jest tajemnicą, że w jednej z miejscowości na terenie gminy posiada swoją rezydencję były prezydent RP, którypokochał te strony między innymi za ich niepowtarzalną kameralną atmosferę nieśpiesznego rytmu życia w otoczeniu nieskażonej przyrody.
Ciekawostką jest położenie miejscowości w odległości 8 km od pól bitwy pod Grunwaldem a także znajdujące się w pobliżu bunkry i schrony stanowiące część linii umocnień niemieckich wybudowanych przed wybuchem II wojny światowej.

Działki:

Na nieruchomość składa się obecnie 38 wyodrębnionych geodezyjnie działek budowlanych + 7 działek drogowych (drogi wewnętrzne).
Łączna powierzchnia działek wynosi: 10, 94 ha (109 444 m2).
Teren płaski, suchy.
Działki na planie miejscowym przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową z dodatkowymi funkcjami, takimi jak handel czy usługi (w tym zabudowa pensjonatowa).
Kanalizacja i wodociąg – w drodze otaczającej działki.
Dojście do jeziora przez lasek z możliwością wytyczenia ścieżek (wstępnie uzgodnione z nadleśnictwem).
Działki są zadbane, systematycznie koszone.

Podana cena nieruchomości jest ceną netto.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Jesteś Pośrednikiem? Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.
Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS PL jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznego sytemu wymiany ofert!

Jacek Zaczkiewicz tel. 723 862 777

Mapa

Kontakt

Jacek Zaczkiewicz

Jacek Zaczkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
723 862 777
Email:
jacek.zaczkiewicz@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).