Włosań

ul. Kamienna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Cena za m2
30 PLN
Numer oferty
306/5048/OGS
Powierzchnia działki
133 A
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Szerokość działki (mb.)
115
Długość działki (mb.)
155
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Szukasz spokojnego, położonego wśród łąk i drzew miejsca pod swój wymarzony dom? Chcesz mieszkać w ciszy, wśród śpiewów ptaków, obserwować dzikie zwierzaki przemykające po Twoim lesie? Chcesz mieszkać blisko Krakowa, a zarazem po powrocie do domu oddychać świeżym, prawie górskim powietrzem? - w takim razie dobrze, że tutaj jesteś - zainteresuj się tą ofertą!

Działka o powierzchni 1,33 ha ma w sobie wszystko, co potrzeba dla Twojego komfortu: sporą część budowlaną o szerokości około 23 metry (kolejne kilkanaście metrów w aktualnym Studium MPZP), łąkę, leśny zagajnik – z wszystko to z bezproblemowym dostępem z drogi gminnej. Cały teren ma kształt nieregularny, ma lekkie nachylenie, w najdłuższym miejscu ma około 155 metrów, w najszerszym około 115 metrów (na zdjęciach z „lotu ptaka” teraz zaznaczony orientacyjnie).

Na działce znajduje się kilkudziesięcioletni dom oraz stodoła, z które również docelowo możesz zagospodarować (o szczegóły pytaj telefonicznie).

Działka ma oznaczenia w MPZP: MN2, ZL, WS, KDL1, KDD2.

Media: energia elektryczna oraz gaz doprowadzone do budynku znajdującego się na działce, woda dostępna z przylegającej drogi.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, to pamiętaj, że nie ma na rynku wielu ofert o takiej powierzchni, w części przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 25
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo
  • Możliwość podziału: Tak
  • Widok na: Pola, Las, Góry

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).