Kraków

ul. Pocieszka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 999 999 PLN
Rynek
Wtórny
Cena za m2
4 301,07 PLN
Powierzchnia
465 m2
Numer oferty
108/5048/OLS
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
 

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz na północy Krakowa dogodnego miejsca dla siebie i swojej firmy – zwróć uwagę na naszą ofertę.

Oferujemy 3 kondygnacyjny budynek wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej prawie 500 m2 usytuowany na dużej działce, 3 kilometry od ścisłego historycznego centrum Krakowa.

Jego położenie łączy zalety bezpośredniej bliskości arterii komunikacyjnych - al. 29 Listopada, z umiejscowieniem w ustronnym miejscu wśród domów jednorodzinnych, w drugiej linii zabudowy.

Działka ma ok. 850 m2 powierzchni, dzięki czemu wygospodarowano miejsce na postój kilkunastu samochodów + garaże!

Budynek
Budynek został wybudowany w latach 90. (oddany do użytku w 1996). Powierzchnia użytkowa: 465 m2. Powierzchnia działki: 8,5 ara.
Posiada 3 kondygnacje:
• parter: 253 m2, wysokość 3 m - sklep, magazyn, pomieszczenia gospodarcze, 2 garaże (1 z kanałem), pomieszczeniu biurowe, zaplecze socjalne (toaleta, łazienka, szatnia),
• piętro: 141 m2, mieszkanie właścicieli domu: 5 pokoi, łazienka z toaletą, kuchnia, duży taras.
• 2 piętro: 114 m2, funkcja mieszkaniowa: 4 pokoje, łazienka z toaletą, kuchnia, stan do wykończenia (podłączona instalacja elektryczna, grzewcza, wodno-kanalizacyjna, do wykończenia ściany, podłogi i biały montaż).

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej (dwuwarstwowy mur z warstwą styropianu).
Stan techniczny - do remontu.
Ogrzewanie: piec centralny olejowy.
Kanalizacja – obecnie szambo, w granicach działki znajduje się przyłącze do kanalizacji miejskiej.
Osobne wejście do sklepu (parter), osobne wejście i klatki schodowe do części mieszkalnej (1 i 2 piętro).
Na działce – miejsce na parking nawet dla kilkunastu samochodów.
Od początku służy jednej firmie rodzinnej z branży sprzedaży części samochodowych.


Przeznaczenie
Budynek pełni obecnie funkcję mieszkalno-handlowo-magazynową.
Może być także przystosowany na inne cele a także rozbudowany/nadbudowany. Plan miejscowy dopuszcza zarówno funkcję usługową jak i, powyżej parteru, funkcję mieszkaniową.
Przykładowe sposoby zagospodarowania (branże):
- usługi;
- centrum medyczne, rehabilitacyjne, gabinety lekarskie/weterynaryjne;
- dom noclegowy,
- siedziba firmy/biura z magazynem,
- stacja obsługi pojazdów, warsztat;

Okolica i Komunikacja
Budynek znajduje się na rogu ulic Pocieszka/Rybianka w obrębie dzielcicy Prądnik Czerwony. W okolicy zabudowa jedno- i wielorodzinna, biura i usługi.
Usytuowany jest w 2 linii zabudowy za Al. 29 Listopada, która stanowi oś komunikacyjną północnej części Krakowa, wiodącą w kierunku krajowej drogi nr 7 (Kielce, Warszawa).
Dojazd do domu od strony centrum Krakowa przebiega głównie drogą wielopasmową, tylko ostatni odcinek (ok. 500 m) to droga nieco węższa - 2 pasy w każdą stronę.
W odległości 300 m od budynku przystanki komunikacji miejskiej, bezpośredni autobus w okolice Dworca Głównego i Starego Miasta – 5 przystanków (ok 15 minut).

Budynek wkrótce uzyska jeszcze lepsze właściwości komunikacyjne – za kilka miesięcy rusza przebudowa al. 29 Listopada, dzięki której arteria zostanie znacznie poszerzona i udrożniona.
Docelowo będzie ona łączyć się z położonym kilka kilometrów na północ węzłem Węgrzce, który stanowić będzie połączenie północnej obwodnicy Krakowa z drogą szybkiego ruchu w kierunku Warszawy (inwestycja w realizacji).
Po czasowych utrudnieniach w ruchu miejsce to stanie się jednym z najlepiej skomunikowanych na terenie północnego Krakowa z dogodnym wyjazdem w kierunku centrum kraju.

Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji z chęcią udzielę telefonicznie, jak również zapraszam do prezentacji. Jesteś Pośrednikiem? Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów.
Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS PL jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznego sytemu wymiany ofert!

Jacek Zaczkiewicz, tel. 723 862 777

Mapa

Kontakt

Jacek Zaczkiewicz

Jacek Zaczkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
723 862 777
Email:
jacek.zaczkiewicz@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).