Kraków

Kraków-Śródmieście, ul. Stefana Garczyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
612 360 PLN
Rynek
Wtórny
Cena za m2
6 300 PLN
Powierzchnia
97,20 m2
Numer oferty
104/5048/OLS
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu doskonałą propozycję mieszkania inwestycyjnego.

Mieszkanie może doskonale spełniać funkcję lokalu biurowego – doskonałe pod kancelarię prawną/notarialną, biuro, agencję reklamową itp.

Dzięki doskonałemu układowi mieszkanie można także przeznaczyć pod wynajem krótko lub długoterminowy.


Budynek:
Mieszkanie zajmuje 1 poziom domu wielorodzinnego przy ul. Garczyńskiego 8. Budynek w dobrym stanie technicznym, z cegły. Elegancka, modernistyczna willa pochodzi z lat 30. XX w. Zadbana klatka schodowa, przedwojenny standard wysokości mieszkań (ok 310 cm) pogłębia wrażenie przestrzenności pomieszczeń.
Do budynku przynależy ogródek o powierzchni ok. 100 m2, z drzewami i starannie wypielęgnowanym trawnikiem, który w lecie może być wygodnym miejscem relaksu, napicia się kawy itp.

Mieszkanie:
Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 97,2 m2 składa się z 3 pokoi, jadalni/kuchni z wyjściem do ogródka, łazienki z toaletą.


Kilka lat temu przeprowadzono wymianę instalacji elektrycznej. W mieszkaniu instalacja trójfazowa.
Ogrzewanie mieszkania: elektryczne: piece kaflowe z wkładką, grzejniki elektryczne. Istnieje możliwość podłączenia do sieci gazowej.
Rachunki za ogrzewanie prądem w sezonie grzewczym: ok 600 zł.
Bardzo niskie pozostałe koszty eksploatacyjne - woda, wywóz śmieci: kilkadziesiąt zł miesięcznie.
Ogrzewanie wody: elektryczne.
Stolarka okienna: PCV.
Podłogi: parkiet dębowy, terakota.
Własność: pełna własność, księga wieczysta.
Duża piwnica - ponad 18 m2!

Okolica:
Ulica Garczyńskiego to samo serce tzw. Osiedla Oficerskiego. Zabytkowe założenie urbanistyczne pochodzi z lat 20. ubiegłego wieku, a domy projektowane były przez wybitnych polskich architektów. Bardzo prestiżowa, cicha i spokojna okolica, jednocześnie praktycznie w samym centrum Krakowa.
Absolutny brak kłopotów z parkowaniem – poza posesją można parkować na ulicy oraz w uliczkach sąsiadujących – o każdej porze dnia jest sporo miejsca.

Przy pobliskim Rondzie Mogilskim powstaje obecnie prestiżowe centrum biznesowo-biurowe Unity Centre oraz wieżowiec Unity Tower.
W odległości ok. 2 km znajduje się jeden z najbardziej okazałych krakowskich parków - Park Lotników Polskich z Muzeum Lotnictwa i Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema.

Podobna odległość do dworca Kraków Główny i ścisłego historycznego centrum starego Krakowa.
W okolicy liczne sklepy i punkty usługowe.

Komunikacja:
W pobliżu pełna infrastruktura komunikacyjna transportu miejskiego. Liczne linie autobusowe na ul. Brodowicza (200 m do przystanku)
Dokładnie 700 m od mieszkania (10 minut spacerem) znajduje się jedno z kluczowych skrzyżowań komunikacyjnych Krakowa – Rondo Mogilskie, gdzie oprócz licznych linii autobusowych kursują tramwaje, gwarantujące szybki transport w dowolnym kierunku.

Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji z chęcią udzielę telefonicznie, jak również zapraszam do prezentacji.

Jacek Zaczkiewicz, tel. 723 862 777

Parametry dodatkowe

  • Gaz: Tak

Mapa

Kontakt

Jacek Zaczkiewicz

Jacek Zaczkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
723 862 777
Email:
jacek.zaczkiewicz@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).