Kraków

Kraków-Śródmieście, ul. Bożego Ciała

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 495 PLN
Rynek
Wtórny
Numer oferty
394/5048/OLW
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Biurowe, Inne, Inne
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w odremontowanej kamienicy blisko ścisłego centrum Krakowa (Kazimierz). Powierzchnie od 23 m2 do 211 m2 (cena wynajmu: 45,00 PLN / m2 + opłaty), całodobowa ochrona, strzeżony parking dla najemców, południowa ekspozycja okien, pomieszczenia klimatyzowane, w części pomieszczeń balkony. Podane ceny są cenami netto, i należy do nich doliczyć 23% podatku VAT).

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Mobile:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).