Mieszkania na sprzedaż

Nowak Estate Nieruchomości – Mieszkania na sprzedaż Kraków

Tylko u nas znajdziesz bogatą ofertę nowych mieszkań na sprzedaż na terenie niemalże całego Krakowa. W obszernym katalogu naszych propozycji znajdują się przede wszystkim atrakcyjne lokalizacje oraz możliwość wyboru spośród mieszkań o różnorodnym metrażu.

Na rynku nieustannie pojawiają się nowe oferty dotyczące mieszkań na sprzedaż w Krakowie. Decyzja kupna staje się tym samym kwestią wymagającą dokładnych przemyśleń i kalkulacji – liczy się nie tylko cena, ale przede wszystkim usytuowanie oraz poziom rozbudowy infrastruktury w danej dzielnicy. Te i inne wątpliwości pojawiające się podczas kupowania mieszkania rozwiewają codziennie nasi doradcy, będący zawsze do Państwa dyspozycji.

Nowak Estate Nieruchomości jest agencją, która dzięki idealnie dopasowanym standardom oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferuje najwyższej jakości usługi, tak aby wybór mieszkania w Krakowie był decyzją najlepiej dostosowaną do potrzeb i wymagań Klienta. Doradcy w możliwie najlepszy sposób poznają Twoje plany związane z nieruchomością, wyobrażenia o tej idealnej, czy oczekiwania dotyczące jej sprzedaży. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i możemy szybciej zastosować odpowiednie rozwiązania.

Kupno mieszkania to inwestycja w przyszłość, a tym samym niezwykle ważny krok w życiu każdego inwestora, dlatego oferujemy Państwu jak największy możliwy komfort i bezpieczeństwo przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Na rynku można znaleźć mieszkania zarówno nowe, jak i te oferowane przez wcześniejszych właścicieli. W Nowak Estate proponujemy Państwu mieszkania na sprzedaż we wszystkich częściach Krakowa, zawsze dopasowując lokalizację do konkretnego Klienta.

 

 

Centrum Krakowa – nowe mieszkania dla miłośników kultury

Jeśli pragniecie Państwo zamieszkać w samym centrum miasta, tak aby w zaledwie kilka minut znaleźć się na Rynku Głównym Krakowa i cieszyć się jego bogatą kulturalną ofertą – mieszkania na sprzedaż w Starym Mieście i Śródmieściu to obszar idealny dla Państwa. Jednak nie tylko mieszkanie w samym centrum oznacza możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji Krakowa.Nowe mieszkania, jak i te przeznaczone przez właścicieli do sprzedania, znajdą się również w innych dzielnicach Śródmieścia, między innymi na Grzegórzkach, będących – podobnie jak Stare Miasto – centrum handlu i życia towarzyskiego. Dla mających chęć jeszcze mocniej poczuć klimat dawnej stolicy Polski, proponujemy mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Podgórze, o której atrakcyjności – oprócz lokalizacji – decyduje obecność niezwykle ważnych dla miasta miejsc: nośników historii i zbiorowej pamięci. Wybór mieszkania na Czyżynach dedykujemy Klientom, którzy pragną – pozostając jedną nogą w centrum – drugą znaleźć się wśród zielonych połaci miasta.

 

Kraków Północny i Południowy – nowe mieszkania dla miłośników zieleni

Dla tych, którzy marzą o herbacie na ganku, kawie w parku lub zabawie ze swoimi pociechami na świeżym powietrzu, proponujemy mieszkania na sprzedaż w nieco dalszych zakątkach miasta, takich jak Krowodrza, Prądnik czy Bronowice. Zwierzyniec, zlokalizowany najbardziej na zachód od centrum, polecamy tym, którzy marzą o odrobinie ekskluzywności i nowoczesności. Godnym uwagi rejonem Krakowa jest również Nowa Huta. Mieszkania na sprzedaż w dzielnicach takich jak Dębniki, Prokocim, czy sąsiadujący z nim Bieżanów, to doskonałe miejsce dla chcących cieszyć się estetycznymi walorami przyrody oraz dopracowanej w każdym detalu architektury usytuowanej wśród naturalnego piękna krajobrazu. Nie zapominamy i o tej przestrzeni, która staje się coraz bardziej w Krakowie modna. Ruczaj, choć wchodzący w obszar dzielnicy Dębniki, wymaga szczególnego wyodrębnienia. Siedziba nowego kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także obszar specjalnej strefy ekonomicznej, otwiera się dziś coraz bardziej na nowych mieszkańców, oferując sporą liczbę mieszkań na sprzedaż.

 

Mieszkania na sprzedaż Kraków – rynek pierwotny i wtórny

Duża liczba nowych inwestycji sprawia, że rynek pierwotny mieszkań w Krakowie intensywnie się rozwija, a jednocześnie można spotkać interesujące oferty sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym. Kraków to miasto wielu możliwości, a znalezienie odpowiedniego lokum z pomocą naszej agencji jest zdecydowanie łatwiejsze. Zapraszamy zarówno osoby poszukujące nowego mieszkania w Krakowie na sprzedaż, jak i tych, którzy są zainteresowani kupnem lokalu wcześniej użytkowanego.

Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji – aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości, a także doradzić najlepsze dla każdego rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszą agencją.

Szukasz mieszkania na sprzedaż? Kraków ma Ci wiele do zaoferowania. Odkryj najlepsze propozycje razem z Nowak Estate.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: