Kraków

Kraków-Nowa Huta, ul. Kornela Makuszyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
340 000 PLN
Cena za m2
6 538,46 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
52 m2
Materiał
Pustak
Numer oferty
3489/5048/OMS
Stan budynku
Bardzo dobry
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1990
Piętro
1
Liczba pięter
4
Ciepła woda
Piec gazowy
Gaz
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Lokalizacja:

Dzielnica Nowa Huta znajduje się we wschodniej część Krakowa. Ulica Makuszyńskiego usytuowana jest pomiędzy ulicą Kocmyrzowską i ulicą Karola Łowińskiego. Najlepszy dojazd do budynku możliwy jest od strony ulicy Kocmyrzowskiej, ulicą Nad Dłubnią. W odległości około 300 m od budynku znajduje się Rodzinny Ogród Działkowy „Hutnik”, usytuowany wzdłuż rzeki Dłubni. Okolica spokojna.

Rodzaj, stan techniczny budynku:

Budynek kameralny - mieści około 20 lokali, 4-piętrowy, z lat 90–tych XX wieku, wolnostojący, w dobrym stanie technicznym i utrzymania, ocieplony, otynkowany. Tynk zewnętrzny w dobrym stanie. Budynek wyposażony we własną kotłownię c.o., klatka schodowa do części mieszkalnej zabezpieczona domofonem, czysta, dobrze utrzymana. Budynek nie posiada pomieszczeń pomocniczych dla lokali mieszkalnych.

Cechy lokalu mieszkalnego:

Lokal mieszkalny znajduje się znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 51,27 m2. W skład lokalu wchodzą 2 pokoje, duża funkcjonalna kuchnia (która może pełnić funkcję pokoju dziennego), łazienka, przedpokój. Lokal wyposażony jest w balkon.

Lokal około 3 lata temu poddany został generalnemu remontowi, modernizacji, wymianie wszystkich instalacji.

Stan techniczny lokalu bardzo dobry, a standard wyposażenia wysoki. Lokal posiada w pełni wyposażone w nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia pomieszczenie kuchenne (brak tylko zmywarki) usytuowane w zabudowie, m. in. kuchenkę gazową z płytą ceramiczną (Solgaz), piekarnik, pralkę automatyczną (Beko), okapnik-pochłaniacz zapachów, lodówkę, zamrażarkę. Wszystkie urządzenia znajdują się w eleganckiej, wysokiej jakości zabudowie. Szafki kuchenne wyposażone są w nowoczesne systemy prowadnic. W jednym z pokojów i w przedpokoju znajdują się wbudowane szafy. Ściany malowane (nie tapetowane!). Sufity we wszystkich pomieszczeniach mają konstrukcję podwieszaną, o zróżnicowanych kształtach i poziomach, co umożliwiło rozmieszczenie wielu punktów i pasm oświetleniowych. Oświetlenie rozmieszczone jest również przy podłodze w ciągu komunikacyjnym przedpokoju. Całość oświetlenia jest zintegrowana i może być sterowana centralnie. Lokal wyposażony jest w klimatyzację. Media: c.o. zasilane z kotłowni budynku, ciepła woda z piecyka przepływowego (Termet), energia elektryczna, Internet – również w łazience, gdzie znajduje się sterownik do radia i głośników – TV (w większym pokoju znajduje się zamontowany na ścianie telewizor, który jest elementem wyposażenia). Okna PCV, wyposażone są w żaluzje, zapewniają ciszę i ciepło. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne drewniane. Lokal posiada bardzo nowoczesny, elegancki, wręcz artystyczny wystrój.

Funkcjonalność lokalu bardzo dobra – lokal posiada powierzchnię 51,27 m2. Lokal jest gotowy „do wejścia” i może być wykorzystywany na cele mieszkaniowe, jak i na prowadzenie cichej działalności usługowej, np. jako biuro rachunkowe, kancelaria prawnicza - wybranie jednej z tych funkcji, jaką będzie miał pełnić lokal, nie wymaga zmiany wyposażenia ani re-aranżacji pomieszczeń. W odróżnieniu do większości dostępnych w obrocie rynkowych lokali jest wyposażony w duże, przestronne pomieszczenie kuchenne, o powierzchni około 18 m2, które może być traktowane jednocześnie, jako pokój dzienny. Pozostałe dwa pokoje są ustawne, o powierzchniach około 16 i 10 m2. Lokal wyposażony jest w balkon wychodzący na stronę południową.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI MIESZKANIA!

Lokal idealny dla osoby szukającej niebanalnego, niepowtarzalnego miejsca do mieszkania czy spokojnej, cichej pracy – polecam z całym przekonaniem.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Stan nieruchomości: Bardzo dobry
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Domofon: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południe
  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
737 448 220
Email:
piotr.kowal@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).