Kupno

Szukasz wymarzonego mieszkania lub domu? Chciałbyś znaleźć lokal niezbędny do prowadzenia biznesu, a może potrzebna Ci działka, na której mógłby stanąć dom na miarę Twoich potrzeb i pragnień? Chcesz kupić nieruchomość szybko i bez stresu? To zadanie dla nas.

 

Oszczędzimy Twój czas!

 

Tylko Ty wiesz ile zajmuje samodzielne poszukiwanie najlepszej nieruchomości. Dziesiątki telefonów, wiele nieaktualnych ofert, wizyty na nieodpowiednich nieruchomościach, a może niezweryfikowany stan prawny przed planowaną transakcją. Krótko mówiąc zmarnowany czas i pieniądze.

 

Możesz tego uniknąć.

Wiemy jak przeprowadzić Cię przez proces zakupu nieruchomości sprawnie i bezpiecznie.

 

Jeśli zlecisz nam poszukiwanie nieruchomości na początek będziemy chcieli dokładnie poznać Twoje oczekiwania.

Znając dobrze lokalny rynek wiemy czy i jak szybko możemy znaleźć odpowiednią nieruchomość. Zorganizujemy również spotkanie z doradcą kredytowym – jeśli będzie taka potrzeba.

Poszukujemy najlepszych ofert dla Ciebie, nie tylko wśród prywatnych właścicieli, lecz również mamy dostęp do baz nieruchomości kilkudziesięciu agentów nieruchomości, z którymi współpracujemy na co dzień.

 

Dzięki temu masz dostęp do pełnego rynku nieruchomości.

 

Znając Twoje oczekiwania, możemy przedstawić oferty spełniające Twoje kryteria i przede wszystkim aktualne propozycje.

A jeśli zainteresujesz się jakąś nieruchomością to wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą cenę, sprawdzimy stan prawny, zorganizujemy transakcję w kancelarii notarialnej i pomożemy w przekazaniu nieruchomości.
schemat2-2

Z nami bezpiecznie kupisz swoją nieruchomość

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: