Nasze standardy

Dlaczego zasady i standardy są ważne? Ponieważ dzięki nim masz pewność, że zawsze otrzymasz od nas usługę na najwyższym poziomie.

 „Jeżeli istnieje jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej” Henry Ford

Zdajemy sobie sprawę, z jak silnymi emocjami wiąże się sprzedaż, kupno czy wynajem nieruchomości. Wiemy też jak dużo czasu trzeba poświęcić, aby realizować transakcję, która często wpływa na całe dalsze życie. Dlatego tak ważne jest, aby mieć zaufanego partnera podczas procesu sprzedaży czy kupna nieruchomości.
 

Potrzeby klienta są najważniejsze

 

Czy można leczyć ludzi bez odpowiedniej diagnozy? Nie. Podobnie rozpoczynamy współpracę z naszymi klientami. Staramy się w możliwie najlepszy sposób poznać Twoje plany związane z nieruchomością, wyobrażenia o tej idealnej czy oczekiwania dotyczące jej sprzedaży. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas i możemy szybciej dopasować odpowiednie rozwiązania do Twoich potrzeb.

 

Zaufanie

 

Dobry biznes, korzystny dla obu stron, powinien być oparty na wzajemny zaufaniu. Dlatego nie wyobrażamy sobie pracy z właścicielem nieruchomości lub kupującym bez tej nadrzędnej wartości. Od pierwszego kontaktu do finalizacji transakcji jesteśmy partnerami z naszym klientem. A partnerzy ufają sobie. Ostatni etap porozumienia o współpracy –  zawarcie umowy pośrednictwa – opiera się właśnie na tym filarze. Jako nasz klient możesz spać spokojnie.

 

Lojalność

 

Reprezentujemy jedną stronę transakcji, ponieważ Twój interes jako naszego partnera jest najważniejszy. W Twoim imieniu badamy rynek, promujemy ofertę, negocjujemy warunki z drugą stroną i ostatecznie organizujemy transakcję.
Dzięki temu masz pewność, że z nami osiągniesz więcej.

 

Wyłączność

 

To zasada, która umożliwia pełne zaangażowanie w sprzedaż nieruchomości. Ta filozofia pracy to standard na dojrzałych rynkach zachodnich. Dzięki niej mamy możliwość inwestowania własnego czasu i środków w promocję oferty z pewnością ich zwrotu. Zmotywowany tym agent gwarantuje Ci skuteczne działania.

Współpraca

 

Powierzając na swoją nieruchomość na sprzedaż lub zlecając wyszukania nieruchomości do kupienia masz pewność, że nie jesteśmy jedynymi, którzy pracują na Twoją rzecz. Zwiększamy Twoje szanse na realizację planów. Współpracujemy z szerokim gronem zaprzyjaźnionych agentów nieruchomości z Krakowa i innych miast w celu szybszej sprzedaży ofert naszych klientów lub znalezieniu najlepszej dla poszukujących. To się po prostu Tobie opłaca.

domek-4

Zadzwoń. Porozmawiajmy o współpracy.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: