Wola Filipowska

ul. Chrzanowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 150 000 PLN
Cena za m2
2 388,89 PLN
Numer oferty
42/5048/OOS
Powierzchnia
900 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
24 A
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Magazynowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Biurowe
Rodzaj budynku
Hala
Rok budowy
2015

Opis nieruchomości

Hala magazynowa wraz z powierzchnią biurową zlokalizowana w Woli Filipowskiej to doskonałe miejsce dla twojego biznesu. Najbliższy zjazd na autostradę A4 znajduje się w odległości 6 km od obiektu, co pozwala na dobry dojazd do potencjalnych klientów. Budynek składa się z dwóch części; hali magazynowej, wykonanej w technologii stalowej, oraz budynku administracyjnego, wykonanego w technologii tradycyjnej.

Hala magazynowa to ponad 350m2, z możliwością wykonania magazynu wysokiego składowania, z powodu swojej wysokości. Pomieszczenia hali są ogrzewane, wiec nie istnieje możliwość uszkodzenia towaru z powodu zamarznięcia. Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane, dzięki czemu pracownicy nawet w największy upał będą czuć się tu komfortowo. Dzięki dużym pomieszczeniom, będzie można w sposób funkcjonalny ulokować pracowników działu sprzedaży czy logistyki, by mogli pracować jak najbardziej efektywnie. O komfort twoich klientów zadba recepcja wraz z lobby, zlokalizowana na parterze budynku administracyjnego.

O możliwościach adaptacyjnych obiektu może świadczyć to, że w chwili obecnej znajduje się tutaj dobrze funkcjonujący ośrodek sportowy.

Zapraszam do kontaktu,

Jacek Zaczkiewicz tel. 723 862 777

Kwota oferty to cena netto!!!

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Idealny
  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

Jacek Zaczkiewicz

Jacek Zaczkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
723 862 777
Email:
jacek.zaczkiewicz@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).