Wola Filipowska

ul. Chrzanowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 000 PLN
Cena za m2
2 777,78 PLN
Numer oferty
41/5048/OOS
Powierzchnia
900 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
24 A
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne, Inne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Inne
Rodzaj budynku
Hala
Rok budowy
2015
 

Opis nieruchomości

Szukasz pomysłu na biznes? Branża fitness nie ma już dla Ciebie tajemnic? W jednym i drugim przypadku poniższa oferta powinna Cię zainteresować. Na 900m2 obiektu zlokalizowanego w Woli Filipowskiej znajdują się trzy korty do squasha oraz jeden do badmintona. Twoi klienci będą mogli wzmocnić swoją motorykę na tutejszej siłowni, a po ciężkim treningu odpoczną w saunie, by potem swoje pragnienie ugasić w lokalnej kawiarence.

Dzięki temu, że obiekt działa już od prawie trzech lat, będzie można świadczyć usługi dla wielu fanów tego ośrodka. Położenie zarówno blisko Krakowa jak i Śląska pozwala kierować swoją ofertę do dużej liczby fanów squasha. 132 000 wejść do początku działania ośrodka jest najlepszą rekomendacją co do jego jakości. Jeśli zdecydujesz się na tą inwestycję, to nie tylko staniesz się właścicielem budynku, ale także jego wyposażenia, w którego skład wchodzą: 3 korty firmy McWill w wersji premium, a w strefie kardio, urządzenia firmy Technogym. Dodatkowo istnieje możliwość zatrudnienia sprawdzonego i lubianego personelu, obecnie pracującego w tym ośrodku.

Ten nowoczesny budynek został wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia. Pomieszczenia są klimatyzowane. W czasie treningu oraz w czasie organizowanych imprez sportowych można używać nagłośnienia w postaci radiowęzła sterowanego z recepcji. Dzięki zastosowaniu zarówno ogrzewania podłogowego, grzejników, jak i nagrzewnic na hali, można w sposób precyzyjny kontrolować temperaturę w całym ośrodku. A na ograniczenie kosztów użytkowania budynku wpływa zastosowanie wysokiej klasy izolacja termiczna.

Jeśli nasza propozycja wzbudziła Twoje zainteresowanie, to więcej informacji można uzyskać w czasie prezentacji obiektu, na którą zapraszam.

Kwota oferty to cena netto!!!

Zapraszam do kontaktu,

Jacek Zaczkiewicz tel. 723 862 777

(Jeśli nie interesuje Cię obiekt sportowy, a poszukujesz hali magazynowej oraz powierzchni biurowej, to ten obiekt jest także odpowiedzią na Twoje potrzeby).

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Idealny
  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

Jacek Zaczkiewicz

Jacek Zaczkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
723 862 777
Email:
jacek.zaczkiewicz@nestate.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Nowak Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nowak Estate z siedzibą w Kraków (31-060) przy Plac Wolnica 10/1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).